EF Sleutelhangers PVC rubber 2D éénzijdig vanaf 5 kleuren rubber
- Vrijwel elk ontwerp is mogelijk
- Uit te breiden met meer kleuren PVC
- Bepaal zelf het formaat
- Langere levertijd
Sleutelhangers PVC rubber 2D éénzijdig vanaf 5 kleuren rubber
Deze sleutelhanger kan in vrijwel elke vorm gemaakt worden zolang er geen dunne uitsteeksels aan zitten. Dus ook tekst kan ermee gemaakt worden. De achterkant is plat, voorkant is met gekleurd soft PVC rubber. ( 2D) De custom-made vorm bestaat uit gekleurde stukjes rubber die samen de vorm maken. Het PVC is 4 mm dik. De bevestiging is standaard aan 1 metalen oogje dat aan een sleutelring vastgemaakt is.
Tekst kan ook in rubber gemaakt worden als de letters niet te klein zijn. Of je laat op de platte achterzijde drukken.
U kiest dus zelf het formaat dat u wenst zolang het maakbaar is. Het aantal kleuren rubber is 5 of méér kleuren.
Als je minder dan 5 kleuren rubber wilt, kies dan voor ons artikel ‘sleutelhangers PVC rubber 2D éénzijdig tot 4 kleuren rubber’ want die is goedkoper.
Hoe reken je de prijs uit van PVC rubber sleutelhangers
De prijs berekening voor het formaat, dat de prijs bepaalt, gaat als volgt
‘ formaat keer formaat delen door 2 ”
Voorbeeld : gewenst formaat 45 mm x 50 mm
Rekensom : 45 x 50 mm = 2250 = 22,5 cm2
U kiest in de prijskolom: tot 25 cm2.
Voorbeeld : gewenst formaat 55 x 65
Rekensom : 55 x 65 = 3575 = 35,7 cm2
U kiest in de prijskolom: tot 26 tot 50 cm2
LET OP : de prijs in de prijslijst is een indicatie. We laten uw ontwerp altijd aan de fabriek zien en zij bepalen welk formaat er mogelijk is en welk aantal kleuren maakbaar is. De prijs kan dus anders zijn dan in de kolom, prijs is altijd na overleg.
Levertijd van rubber sleutelhangers
circa 22 – 25 werkdagen
Extra opties voor de PVC sleutelhangers
Andere opties ( uitgebreid product, zie onze producten ‘Sleutelhangers PVC rubber 2D dubbelzijdig” en ‘Sleutelhangers PVC rubber 3D’.
* een versie waarbij aan TWEE zijden het gekleurde PVC is aangebracht
* een versie waarbij reliëf / 3D wordt weergegeven
materiaal | PVC Polyvinylchloride (pvc), systematische naam polychlooretheen (PCE), is een veelvuldig toegepaste thermoplast die ontstaat na polymerisatie van het monomeer vinylchloride (VCM). Omdat pvc goedkoop en eenvoudig te bewerken is, wordt het veel toegepast in allerlei takken van de industrie ter vervanging van onder andere hout en beton. Natuurlijk rubber wordt doorgaans geproduceerd uit latex, gewonnen uit de Braziliaanse rubberboom. Ongeveer 33% van dit sap bestaat uit rubber. De latex wordt vervolgens gefiltreerd en verdund met water. Het resultaat hiervan wordt met zuur behandeld om de rubberdeeltjes te doen stollen. Het resultaat hiervan, ook rubber genoemd, wordt tot dunne plakken gerold en gedroogd. |
---|---|
minimale afname | 500 |
druktechniek | per pms kleur
|
sleutelhanger figuren | custom-made |
levertijd | circa 25 werkdagen De levertijd gaat uit van een gemiddeld aantal werkdagen NA het akkoord op de digitale proef.
Periodiek zijn levertijden langer dan gemiddeld, met name in de zomervakantie en de kerstvakantie.
Als u het artikel per se op een bepaalde datum moet ontvangen, bespreekt u dit dan met onze medewerksters omdat de gemiddelde levertijd met nadruk een gemiddelde is en geen absolute; soms wordt eerder maar soms wordt ook later geleverd, e.e.a. afhankelijk van drukcapaciteit en transporttijd. Weekend en feestdagen gelden niet als werkdagen.
Indien u een uiterste leverdatum hebt, dient u dit beslist en altijd schriftelijk bij aanvang van de order te melden.
Genoemde, geplande of gewenste levertijden zijn onder voorbehoud van voorraad, drukcapaciteit en onvoorziene omstandigheden bij bv drukkerij of koerier.
Een artikel kan tijdelijk uitverkocht of blijvend uit productie zijn. Wij doen het uiterste om deze informatie op de site actueel te houden. Geen voorraad geeft geen recht op tegemoetkomingen.
Leveringen later dan genoemd, gepland of gewenst, kunnen nooit recht geven op annulering, restitutie of tegemoetkomingen. |
sleutelhanger kenmerken | Eigen vorm custom |
De stukjes gekleurde rubber, vormen het ontwerp.
De achterzijde is plat. OP die achterzijde kan naar wens nog een opdruk in 1 kleur worden toegeveoegd.
Prijzen
- gaan uit van door u aangeleverd bruikbaar EPS-gevectoriseerd artwork bestand;
- zijn voor een identieke bewerking op 1 positie op het artikel tenzij anders aangegeven
- zijn inclusief standaard levering op 1 adres op de begane grond in Nederland (uitgezonderd waddeneilanden) tenzij anders aangegeven.
zijn voor de meeste producten ook inclusief standaard levering, op 1 adres in België. - zijn onder voorbehoud van fouten in de rekenmodule, typfouten en prijsstijgingen die nog niet in het systeem verwerkt zijn. Prijzen zijn onderhevig aan schommelingen.
- gaan uit van betaling binnen 14 dagen voor Nederlandse bedrijven en
vooraf betaling voor bedrijven buiten Nederland, particulieren, stichtingen en verenigingen - onder-overlevering tot maximaal 10 procent kan voorkomen.
Wij factureren het werkelijk geleverd aantal. - bij onbedrukt geleverde artikelen, is het minimale orderbedrag euro 135,-.
Levering
- levertijd gaat uit van een gemiddeld aantal werkdagen NA het akkoord op de digitale proef.
- levertijden geven een indicatie van de geplande leverdatum, het is nooit een garantie op levering binnen dat exacte aantal dagen. Bij drukte kan het langer duren dan gemiddeld. Weekend en feestdagen gelden niet als werkdagen.
- levertijden zijn periodiek langer dan gemiddeld, met name in de zomervakantie en voor Kerst.
- Wij bezorgen tijdens kantooruren op 1 adres op de begane grond in NL of BE. Voor de Waddeneilanden geldt een toeslag. Er wordt niet geleverd in het weekend en op feestdagen.
- Als u het artikel per se op een bepaalde datum moet ontvangen, bespreekt u dit dan met onze medewerksters omdat de gemiddelde levertijd met nadruk een gemiddelde is en geen absolute; soms wordt eerder maar soms wordt ook later geleverd, e.e.a. afhankelijk van drukcapaciteit en transporttijd.
- Indien u een uiterste leverdatum hebt, dient u dit beslist en altijd schriftelijk bij aanvang van de order te melden.
- Genoemde, geplande of gewenste levertijden zijn onder voorbehoud van voorraad, drukcapaciteit en onvoorziene omstandigheden bij bv drukkerij of koerier of sluiting of vertraging van en bij landsgrenzen vanwege Corona.
- Een artikel kan tijdelijk uitverkocht of blijvend uit productie zijn. Wij doen het uiterste om deze informatie op de site actueel te houden. Geen voorraad geeft geen recht op tegemoetkomingen.
- Leveringen later dan genoemd, gepland of gewenst, kunnen nooit recht geven op annulering, restitutie of tegemoetkomingen.
Bestelproces
- Promo2000 neemt contact met je op om kleur en aantal en de bewerking en plaatsing van het logo te bespreken.
- Je ontvangt gratis een visual, dat is een digitaal voorbeeld van het product met je logo erop. Zo kan je de layout en het ‘algemene plaatje’ zien.
- Als je die visual goedkeurt, én je wilt definitief bestellen, dan maakt de technisch tekenaar een digitale proef die exact is uitgetekend en uitgemeten.
- Na jouw akkoord op die proef start de daadwerkelijke productie.
- De producten worden naar je verzonden.
- Bedrijven met een KvK inschrijving in Nederland ontvangen achteraf een factuur. Aan particulieren, stichtingen en bij leveringen in het buitenland kan een vooruitbetaling worden gevraagd.
- Gratis visual Een visual is een eerste ontwerp waarop je logo op het product te zien is.
De visual is gratis en veranderingen daarop, in het redelijke, zijn ook gratis.
De customer service medewerkster maakt deze visuals voor je.
De nadruk ligt op layout en het totale plaatje. - Gratis digitale drukproef Een digitale drukproef maakt de technisch tekenaar nadat je de visual hebt goedgekeurd.
Deze proef is exact uitgemeten en ingetekend omdat van die proef de drukfilm wordt gemaakt.
Deze digitale drukproef is gratis. Eén aanpassing daarvan, ook.
Extra aanpassingen kunnen berekend gaan worden. - Snelle levertijden De genoemde levertijd is een gemiddelde tijd gemeten in een aantal werkdagen ná het akkoord op de digitale drukproef.
LET OP : De daadwerkelijke levertijd kan, door drukte, afwijken van het gemiddelde. - Gratis verzending Gratis verzending naar 1 adres in NL en in bijna alle gevallen ook gratis naar BE.
Wij leveren op de Waddeneilanden en op beurzen alleen in overleg. - Professioneel bedrukken of graveren Promo2000 werkt samen met drukspecialisten van hoog niveau.
- Persoonlijk contact We staan je graag te woord via telefoon, mail of chat om je verder te helpen!